16.-17.05.2020

IAAF

Tet Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Kura komanda šogad uzvarēs Komandu kausā?

Stiprinot komandas garu un veselīgu konkurenci, aicinām noteikt ātrākās Tet Rīgas maratona komandas īpašā ieskaitē – Komandu kausā! Komandu kauss ir lieliska iespēja visiem dalībniekiem, kas piedalās kādā no Tet Rīgas maratona četrām distancēm – 42 km, 21 km, 10 km vai 6 km - veidot savas apakškomandas, sacensties kopā ar komandas biedriem un noskaidrot, kura komanda būs bijusi ātrākā vai veiksmīgākā. Turklāt visām maratona vai pusmaratona apakškomandām būs iespēja laimēt īpašas balvas – dalības Frankfurtes maratonā un Valensijas pusmaratonā. Abi pasākumi norisināsies 27. oktobrī.

Kā tas darbojas?

Izmantojot īpašu online rīku, jūsu komandas kapteinis izveido apakškomandu ar četriem vienas distances skrējējiem (4 kungi, 4 dāmas vai 2 kungi + 2 dāmas), kas gan trasē, gan virtuāli sacenšas ar citām apakškomandām izvēlētās distances ietvaros, piemēram, komandas "Tet" apakškomanda "Skrienam uz priekšu" sacenšas ar "VSK Noskrien" apakškomandu "Ogļu iela". Komandu kausa izcīņa notiek Tet Rīgas maratona ietvaros, virtuāli salīdzinot komandu dalībnieku rezultātus.

Apbalvošana

Ātrākās Komandu kausa apakškomandas tiks apbalvotas īpašā ceremonijā pēc Tet Rīgas maratona. Komandu kausa Grand Prix tiks piešķirts komandai, kuras apakškomandas būs savākušas visvairāk godalgoto vietu (visvairāk 1. - 6. vietas). Vai arī šogad šis gods tiks "VSK Noskrien" komandai?

Ar komandu uz Frankfurti un Valensiju!

Visas maratona un pusmaratona distanci finišējušās apakškomandas visās trijās kategorijās (dāmu, kungu un jauktās), neatkarīgi no izcīnītās vietas, piedalīsies izlozē, lai laimētu Komandu kausa īpašās balvas - garantētas un apmaksātas dalības pasaules prestižākajos maratonos – mūsu sadarbības partneros! Iepriekšējos gados Jūs sūtījām uz Ņujorkas maratonu, Atēnu maratonu un Kopenhāgenas pusmaratonu, Berlīnes maratonu un Tallinas pusmaratonu, bet šogad trīs maratonistu komandas ceļos uz prestižo Frankfurtes maratonu, savukārt trīs pusmaratonistu komandas uz Valensijas pusmaratonu. Abi pasākumi norisināsies 27. oktobrī.

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome