16.-17.05.2020

IAAF

Tet Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Ik gadu Tet Rīgas maratona skriešanas svētkos piedalās vairāk nekā 1000 komandu, lai kopā ar kolēģiem un draugiem stiprinātu komandas garu, skrienot un baudot Rīgu līdzās tūkstošiem skrējēju no visas pasaules.

Komandas telts Krastmalā 19. maijā

Uzņēmumu komandām piedāvājam iespēju īrēt telti pasākuma laikā, kurā uzturēties varēs visi jūsu komandas dalībnieki. Visu komandu teltis 19. maijā atradīsies vienotā zonā starp startu un finiša zonu. Piedāvājam dažādu izmēru teltis, sākot ar 5x5m. Vairāk par uzņēmumu komandu telšu īri un pārējiem pakalpojumiem variet uzzināt šeit: https://partners.tetrigasmaratons.lv/komandam

Tur pat veiciet arī pasūtījumu! Ņemot vērā, ka uzņēmumos kontakta personas katru gadu mainās, lūgums reģistrēties un izveidot pasūtījuma klientu profilu no jauna, ievadot aktuālos rekvizītus un aktuālo kontakta personu.

Visus tālākos jautājumus par komandu teltīm aicinām uzdod portālā, lai varam nekavējoties atbildēt un jums palīdzēt ar pasūtījuma veikšanu.

Telšu vietu skaits ir ierobežots, tādēļ apstiprināsim iespējas pieteikumu saņemšanas kārtībā.

-10% REĢISTRĀCIJAI

Aicinām laicīgi komplektēt komandas un sekot līdzi dalības maksu kalendāram, lai nodrošinātu izdevīgākās cenas. Visām komandām, sākot no 30 skrējējiem, piedāvājam 10% atlaidi dalības maksai. Atlaide tiek piemērota, ja reģistrācija veikta līdz 30. aprīlim un ja apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu, apmaksājot rēķinu.

REĢISTRĀCIJA APMAKSU VEICOT AR PĀRSKAITĪJUMU

Veicot reģistrāciju oficiālajā mājas lapā ir iespējams pieprasīt apmaksas veikšanai rēķinu ar juridiskas vai fiziskas personas rekvizītiem. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un nosūtīts 2-5 darba dienu laikā, reģistrācijas brīdī norādītajai kontaktpersonai. Par rēķina sagatavošanu, neatkarīgi no piesakāmo dalībnieku skaita, tiks piemērota administrācijas maksa 4,00 EUR + PVN jeb 4,84 EUR apmērā.

 • Rēķinu sagatavošana tiek veikta, ja komanda tiek reģistrēta līdz 2019. gada 12. maija plkst. 23:59.
 • No 2019. gada 13. maija līdz 15. maijam plkst. 23:59 rēķinu sagatavošana tiek veikta tikai gadījumos, ja tiek reģistrēta komanda ar vismaz 20 dalībniekiem.
 • Sākot no 16. maija, rēķinu sagatavošana dalības maksas apmaksai tiek pārtraukta. 

 

Papildus informācija par reģistrāciju, dalības maksu, rēķinu sagatavošanu un svarīgākajiem datumiem iespējams uzzināt sadaļā Reģistrācija.

Numuru saņemšana birojā

2019. gada sezonā starta numurus dalībnieki saņemt varēs ne tikai EXPO, kā iepriekšējos gados, bet arī birojā. Sadarbībā ar DPD pirmo reizi uzņēmuma komandām piedāvājam iespēju nogādāt dalībnieku numurus uz jebkuru adresi ar kurjera starpniecību. Uzņēmumi, kuri savas komandas dalībnieku numurus vēlēsies saņemt birojā, piegādei varēs reģistrēties no 2019. gada 8. aprīļa līdz 8. maijam, savukārt, numurus birojā saņemt - no 13. maija līdz 16. maijam. Uzņēmumiem (dalībnieku minimālais skaits un maksimālais skaits nav ierobežots) durvju piegādes pakalpojums izmaksās 80,00 EUR + PVN jeb 96,80 EUR (iekļauta komandas numuru atlase, pakošana, iepakojuma cena un piegāde birojā).
 

Vairāk par numuru saņemšanu ar DPD starpniecību lasiet šeit.

Galvenais partneris

 • Lattelecom

Partneris

 • Rimi

Sponsori

 • adidas
 • WESS
 • Sportland
 • Live Riga

Organizē

 • NECom
 • Rīgas Dome