18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

PIEVIENOJIES TRENIŅIEM MEŽAPARKĀ UN SKRIENAM KOPĀ!

adidas skriešanas skola aicina uz iknedēļas skriešanas treniņiem Mežaparkā, lai treneru vadībā un kopā ar citiem skrējējiem sagatavotos savai distancei, kā arī pavadītu sportiskas brīvdienas draugu un ģimenes lokā. adidas skriešanas skolas treniņi Mežaparkā ir piemērota gatavošanās vide gan tiem skrējējiem, kas savam sagatavošanās procesam izvirzījuši noteiktu laika ambīciju, gan visiem tiem skrējējiem, kas meklē atbalstošu kompāniju, papildus iedrošinājumu vēl tikai sākt savas skrējēju gaitas vai vēlas aizvadīt aktīvus svētdienu rītus ģimenes lokā.

Katru svētdienu treniņos Mežaparkā līdzdalību ņems pieredzējušās skrējējas Anita Kažemāka un Jolanta Liepiņa, kuras pārliecinoši ir vienas no ātrākajām Latvijas maratonistēm. Anita un Jolanta kopā ar adidas skriešanas skolas treneriem Romānu Melderi un Zandu Zariņu-Rešetinu vadīs treniņus trīs tempa grupām jeb skrējējiem, kas sev izvirzījuši mērķi sasniegt kādu konkrētu rezultātu Lattelecom Rīgas maratona garajās distancēs. Savukārt sporta ārste Sandra Rozenštoka un treneri no Sporta Laboratorijas, vadīs treniņu iesildošo un atsildošo daļu un sniegs padomus ikvienam skrējējam, kurš treniņos Mežaparkā vēlas sagatavoties kādai no īsākajām distancēm vai noskriet sagatavojošo treniņu pa savu izvēlēto maršrutu savā tempā atbilstoši savam garastāvoklim, treniņu grafikam un laika apstākļiem.

Skrējēji, kuri vēlas sagatavoties savam startam ar sistemātisku treniņu procesu, ir aicināti iepazīties ar treniņu plāniem, kas pieejami maratona, pusmaratona un 10km distancēm.

Treniņu norise

Aicinām ikvienu pievienoties treniņiem katru svētdienas rītu! Tikšanās plkst. 10.00 netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Sagatavošanas treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama. Treniņus var apmeklēt kā bērni, tā pieaugušie gan ar, gan bez iepriekšējas skriešanas pieredzes.

Pievienojies adidas skriešanas skolas treniņiem kopā ar draugiem, iepazīsties ar treneriem, apgūsti nepieciešamās zināšanas saviem ikdienas treniņiem un pavadi sportiskas brīvdienas, gatavojoties Lattelecom Rīgas maratonam 2016!

#lattelecomrigasmaratons
#adidasskola
#treninimezaparka

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome