18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Dienu pirms lielajiem startiem Lattelecom Rīgas maratonā ikviens bērns ir aicināts piedalīties Rimi bērnu dienas sporta svētkos, kur skriet, lēkt un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā 11. novembra krastmalā varēs visas dienas garumā.

No plkst. 10.00 - 16.00 Rimi būs sarūpējis vairākas trases dažāda vecuma bērniem atbilstoši viņu spējām. Šogad būs īpašas sportiskās aktivitātes arī jaunajām māmiņām un tētiem, kur viņi varēs piedalīties kopā ar zīdaiņiem. Skriešanas trases tiks sadalītas dažādās vecuma grupās – pašiem mazākajiem no 0 līdz 3 gadiem, mazajiem no 3 līdz 5 gadiem, lielajiem no 5 līdz 8 gadiem un vislielākajiem no 8 līdz 12 gadiem. Arī šogad piedalīties aktivitātēs un skriet gandrīz visās trasītēs varēs bez maksas.

LRM_RBD_GS_karte.pngLai vairotu skriešanas prieku, organizatori ir sarūpējuši vēl vienu jaunumu – Ģimeņu skrējienu jeb 4,2km distanci Rīgas centrā ar starta un finišu 11.novembra krastmalā. Skrējienā varēs piedalīties gan jaunāki, gan vecāki bērni, kā arī viņu vecāki. Rimi bērnu dienas ietvaros vecākus un viņu atvases priecēs arī muzikāli priekšnesumi, atraktīvas spēles un radošās darbnīcas, kā arī daudzi citi patīkami pārsteigumi.

Pieteikties skriešanai Rimi bērnu dienas trasītēs un Ģimeņu skrējienā varēs šeit pat Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā. Par reģistrācijas atklāšanu ziņosim jau pavisam drīz!

Rimi bērnu diena, kas tradicionāli norisinās dienu pirms lielajiem startiem, 2015.gadā pulcēja ap 7400 pašu mazāko skrējēju. Atbalstot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī mudinot sportot pašus mazākos, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rimi Latvia skrējienus bērniem rīkoja jau trešo gadu pēc kārtas.

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome