18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Oficiālā Lattelecom Rīgas maratona adidas krekla zīmējuma autore šogad ir Latvijā labi zināmā māksliniece Ieva Iltnere, kura ar savu unikālo un atpazīstamo stilu iepriecinās ne tikai skrējējus, bet arī līdzjutējus. Ievas Iltneres zīmējums radīts mākslinieces atpazīstamajā stilā un simbolizē Lattelecom Rīgas maratona dalībnieku dažādību un plašo starptautisko pārstāvniecību.

image Ieva001

 

 

 

 

 

 

 

 

Par mākslinieci:

Ieva Iltnere (dz. 1957) uz latviešu mākslas skatuves uznāca 20. gs. 80. gadu sākumā. Kopā ar savas paaudzes jaunajiem gleznotājiem viņa pieteica sevi, radikāli izmainot sabiedrības priekšstatus par latviešu figurālo glezniecību. Kopš tā laika šīs paaudzes mākslinieku popularitāte nav zudusi. 

Ieva Iltnere ir viena no spožākajām un radoši piepildītākajām savas paaudzes māksliniecēm. Viņas māksla caur intīmu sižetu spēj runāt par lielām, nozīmīgām tēmām, kas ir svarīgas gan katram indivīdam, gan plašākai sabiedrībai. Ieva Iltnere ir radījusi savu tēlu sistēmu ar spilgti individuālu rokrakstu. 

Ievas Iltneres darbi atrodas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijā (bij. Valsts Mākslas muzejs) , Latvijas Mākslinieku savienības muzejā, Valsts Tretjakova galerijā Maskavā, Ludviga muzejā Āhenē, Jane Voorhees Zimmerli mākslas muzejā Ņūdžersijā, privātkolekcijās Latvijā un ārzemēs.

Avots: www.rigasgalerija.com

Par Lattelecom Rīgas maratona oficiālo T-kreklu kolekciju:

Lattelecom Rīgas maratona oficiālo skriešanas kreklu kolekcija tika aizsākta 2008.gadā, katru gadu pieaicinot Latvijā zināmu mākslinieku dizaina sagatavošanai. Iepriekšējos gadus oficiālo skriešanas krekla dizainu gatavoja – Gints Apsīts (2008.), Elita Patmalniece (2009.), Andris Vītoliņš (2010.), Ritums Ivanovs (2011.), Anna Heinrihsone (2012.), Krišs Salmanis (2013.), Ilmārs Blumbergs (2014.) un Ella Krugļanska (2015.).

Kā Lattelecom Rīgas maratona oficiālie krekli katru gadu tiek izmantoti adidas Supernova līnijas skriešanas krekli, kas ir īpaši ērti un piemēroti garo distanču skrējējiem.

Jaunie krekli ir pieejami Lattelecom Rīgas maratona interneta veikalā sekojošos izmēros un krāsās:

Sievietēm

Violeta – 36,38 (kopā pieejami tikai 39 krekli)

Gaiši rozā – 36, 38, 40, 42

Zaļa - 36, 38, 40, 42

 

Vīriešiem

Pelēks – S, M, L, XL

Oranžs - S, M, L, XL

Zils (garas piedurknes) – M, L, XL

Haki brūngans (garas piedurknes) - M, L, XL

Pelēks (garas piedurknes) - M, L, XL

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome