18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Trešajās un šīs sezonas noslēdzošajās lekcijās 19.martā adidas skriešanas skolas galvenais treneris Romāns Melderis kopā ar ekspertiem no Capital Clinic Riga iepazīstinās ar kardiovaskulārās sistēmas darbību slodzes laikā un apskatīs dažādus skriešanas treniņu veicinātus adaptācijas procesus. Apskatīsim arī skriešanā noslogotākās muskuļu grupas un veidus, kā tās trenēt un stiept, lai mūsu skrējēju ķermenis nebūtu pārslogots un gatavs garo distanču skriešanai.

LRM_lekcijas_19marts_A2_.pngVisiem, kas vēl tikai plāno uzsākt gatavošanos Lattelecom Rīgas maratonam 15.maijā, ļoti vērtīgi būs iepazīties arī ar 8 nedēļu treniņu plāniem, par kuriem runāsim arī šajās lekcijās.

Kā ierasts, skolas noslēguma sadaļā “Skrējējs skrējējam” būs iespēja klausīties lieliskus iedvesmas stāstus. 19.martā būs iespēja dzirdēt pieredzējušās maratonistes un daudzgadējās Lattelecom Rīgas maratona tempa turētājas Gunas Meisteres stāstu, kalnu maratonists jeb "mākoņskrējējs" un piedzīvojumu pasākumu organizators Mārtiņš Zvīdriņš dalīsies savā pieredzē par pasaules grūtāko kalnu ultramaratonu iekarošanu, kā arī būs iespēja klausīties izklaidējošā un amizantā stāstā "Ar datiem un smaidu: Latvijas skrējēja profils", maratonista un radošās aģentūras DDB Latvija stratēģa Edgara Lapiņa izpildījumā.

Lekciju starpbrīžos par gardām uzkodām rūpēsies RIMI Gardēžu komandas šefpavārs Normunds Baranovskis. Kātesošajiem būs iespēja veikt skriešanas soļa testu Elkor skriešanas laboratorijā, lai piemeklētu sev piemērotākos skriešanas apavus, kā arī konsultēties par jaunāko Isostar sporta uzturu.

adidas skriešanas skolas vadīs maratonists un TV personība Ģirts Timrots.

KAS, KUR, KAD?

Trešās un šogad noslēdzošās adidas skriešanas skolas Lekcijas norisināsies 19.martā, plkst. 10.00-14.00 Radisson Blu Hotel Latvija zālē Alfa (ierašanās no 9.30).

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi.

 

Visas adidas skriešanas skolas aktivitātes ir bez maksas - nepieciešama vien apņemšanās! Seko līdzi visam aktuālajam mūsu mājas lapā un gatavojamies kopā!

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome