18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Dienu pirms lielajiem startiem Lattelecom Rīgas maratonā ikviens bērns ir aicināts piedalīties Rimi bērnu dienas sporta svētkos, kur skriet, lēkt un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā 11.novembra krastmalā varēs visas dienas garumā.

Dalība Rimi Bērnu dienas trasītēs un aktivitātēs, izņemot 4,2km garo Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Trasīte "Paši mazākie" jeb simboliska šķēršļu trasīte paredzēta dalībniekiem vecumā līdz 3 gadiem, trase "Mazie" (200 metri) - dalībniekiem vecumā no 3 līdz 5 gadiem, trase "Lielie" (400 metri) - dalībniekiem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, savukārt trase "Paši lielākie" (800 metri) būs piemērota dalībniekiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

LRM_RBD_GS_karte.pngLai vairotu skriešanas prieku, organizatori ir sarūpējuši vēl vienu jaunumu – Ģimeņu skrējienu jeb 4,2km distanci Rīgas centrā ar starta un finišu 11.novembra krastmalā. Skrējienā varēs piedalīties gan jaunāki, gan vecāki bērni, kā arī viņu vecāki. Rimi bērnu dienas ietvaros vecākus un viņu atvases priecēs arī muzikāli priekšnesumi, atraktīvas spēles un radošās darbnīcas, kā arī daudzi citi patīkami pārsteigumi. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējiena starts plānots plkst. 15.00. Dalības maksa par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem un draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

Starta numurus visām mini distancēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 25.aprīļa līdz 12.maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli vai Mans Rimi kioskā izdrukāto apstiprinājuma kuponu, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā (Rīgā, Ogrē vai Salaspilī), kā arī Lattelecom Rīgas maratona EXPO 13.-14.maijā.

Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO no 13.maija līdz 14.maija plkst. 14.00.

Rimi bērnu diena, kas tradicionāli norisinās dienu pirms lielajiem startiem, 2015.gadā pulcēja ap 7400 pašu mazāko skrējēju. Atbalstot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī mudinot sportot pašus mazākos, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rimi Latvia skrējienu bērniem rīkos jau ceturto reizi.

Aicinām pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits bezmaksas mini distancēm 11.novembra krastmalā šogad būs 7 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 3 000 dalībnieku!
 

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome