18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

"Mans pirmais maratons" uzsāk treniņu gaitas

Šogad adidas skriešanas skolas programmai “Mans pirmais maratons” pieteicās vairāk nekā 300 skrējēju, pieteikumiem ienākot visas nedēļas garumā arī pēc pieteikšanās slēgšanas. Sakām lielu paldies ikvienam, kas pauda savu motivāciju un apņemšanos izaicināt sevi lielākam mērķim. Kopā ar galveno treneri Anitu Kažemāku, Signi Vāveri no VSK Noskrien un ar iepriekšējo gadu "Mans pirmais maratons" dalībnieku rekomendācijām, izvēlējāmies 16 skrējējus jau ceturtajam programmas sasaukumam.

Ar "Mans pirmais maratons" 2017 vizītkartēm varat iepazīties šeit. Šogad programmai pievienosies arī Dārta Daneviča, Gundars Rēders, Uģis Joksts, Agris Daņiļēvičs un Lelde Lietaviete, ar kuriem iepazīstināsim nedaudz vēlāk.

Lūk, jaunais sasaukums pirmajā tikšanās reizē. Liels paldies mūsu partneriem Radisson Blu Hotel Latvija par uzņemšanu.

image 001

Pirmais koptreniņš

Pēc šīs sezonas noslēdzošā "Warm-Up Weekend" treniņa Rīgas Sporta manēžā uz savu pirmo kick-off koptreniņu kopā sanāca jaunie programmas dalībnieki. Šī bija pirmā iespēja Anitai redzēt katru dalībnieku skrējienā un dot pirmos padomus par gaidāmo treniņu procesu, skriešanas tehniku, iesildošiem un atsildošiem vingrinājumiem, uzturu u.tml. Regulāri treniņi Anitas vadībā sāksies no 23. janvāra, kad līdz startam būs palikušas 16 nedēļas. Starplaikā dalībniekiem ir daži “mājas darbi” un treniņi turpinās sev ierastajā režīmā.

image 003

Sagatavošanās programmai

Kardiopulmonālais slodzes tests "Capital Clinic Riga"

Turpmākie ceļi komandu vedīs pie mūsu oficiālā medicīnas partnera “Capital Clinic Riga”, kur sporta ārsta pavadībā katrs dalībnieks veiks karliopulmonālo slodzes testu un nodos asins analīzes. Testa būtība ir pārbaudīt skrējēja gatavību konkrētai slodzei, novērtējot sirds - asinsvadu, elpošanas un muskuļu sistēmu darbību miera stāvoklī, precīzi dozētas fiziskas slodzes laikā un atjaunošanās periodā. Ar testa palīdzību ir iespējams precīzi noteikt fiziskās darba spējas un iemeslus, kas tās ierobežo. Iegūtie objektīvie rezultāti par katra dalībnieka spējām un gatavību slodzei kalpos par pamatu Anitas Kažemākas individuālajam treniņa plānam. Savukārt asins analīzes palīdzēs identificēt kādus citus veselības apsvērumus, kas sportistam ir jāņem vērā.

Vairāk par "Capital Clinic Riga" kardiopulmonālo testu iespējams uzzināt šeit.

Pēdas tests un "adidas" skriešanas ekipējums veikalā "42km"

Pateicoties “adidas” atbalstam, ikvienam dalībniekam būs iespēja trenēties jaunā skriešanas ekipējumā. Piemeklēt skrējējiem atbilstošu apavu un apģērbu palīdzēs skriešanas ekipējuma profesionāļi no veikala “42km”. Veikalā skrējēji veiks pēdu testu, lai atrastu tieši sev vispiemērotākos skriešanas apavus no "adidas", un piemērīs sev nepieciešamo apģērbu, lai ikdienas treniņos justos ērti un komfortabli.

Maratona stāsti: "Mans pirmais maratons" gaitas

Par turpmākajiem soļiem, treniņu procesu un dalībnieku gaitām ziņosim gan šeit, maratona mājas lapā, gan sociālajos tīklos no programmas sākuma 23. janvārī. Aicinām sekot līdzi!

#manspirmaismaratons
#adidasskola
#lattelecomrigasmaratons

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome