18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Skrien kopā ar savējiem tet enerģijas alejā!

Lai uzmundrinātu desmitiem tūkstošu Latvijas garo distanču skrējēju, godam uzņemtu ārvalstu viesus no vairāk nekā 60 valstīm, kā arī izbaudītu īstu pilsētas svētku atmosfēru, aicinām rīdziniekus un pilsētas viesus uz līdzjušanu un atbalstu maratona trasē. Esam parūpējušies par teju 20 vietām Rīgas centrā, kur mūzikas un ritmu pavadībā baudīt Baltijas lielākos skriešanas svētkus, tomēr īpašs 2017. gada pārsteigums līdzjutējiem un skrējējiem būs tet enerģijas aleja jeb līdzjušanas un līdzskriešanas zona bundzinieku mūzikas pavadībā pie Ministru Kabineta Brīvības ielā.

image 001

tet enerģijas aleja Brīvības ielā

Pateicoties galvenā partnera Lattelecom enerģijas zīmola tet atbalstam, īpaša līdzjušanas un līdzskriešanas zona – tet enerģijas aleja – būs iekārtota pirmoreiz un atradīsies Brīvības ielā pie Ministru kabineta. Līdzi skriešanas joslā līdzjutēji kopā ar Lattelecom Rīgas maratona dalībniekiem varēs pievarēt 100 enerģiskus metrus pulsējošas bungu mūzikas un atbalstītāju pavadībā. Desmitiem bundzinieku nodrošinās progresējošu enerģijas lādiņu, bet organizatori sarūpēs kopīgu skrējēja un viņa līdzjutēja fotogrāfiju. Lai prognozētu sava dalībnieka ierašanās laiku tet enerģijas alejā un laicīgi sagatavotos aktīvajai līdzi jušanai, aicinām izmantot oficiālās mobilās lietotnes vai uzmundrini.lv dalībnieku izsekošanas iespējas. 

tet enerģijas alejas vieta izraudzīta apzināti, jo tieši pie Ministru Kabineta Brīvības ielā maratonisti skries izaicinošākos trases kilometrus, kad nepieciešams apkopot spēkus distances noslēgumam. Maratonistu un pusmaratonistu lielāko pieplūdumu tet enerģijas alejā līdzjutēji sastaps no plkst. 9.30 līdz 10.00, un otrreiz - ap plkst. 11.00 – 13.00, kad tet enerģijas aleju maratonisti izbaudīs vēlreiz. 

Kultūras goda sardze pie Brīvības pieminekļa

Brīvības pieminekļa pakājē jau tradicionāli izvietojies viens no emocionālākajiem līdzjušanas punktiem maratona trasē. Simtiem dejotāju tautas tērpos arī šogad izvietosies simboliskā “Kultūras goda sardzē” pie Brīvības pieminekļa, ar sveicieniem un aplausiem uzmundrinot ikvienu dalībnieku un līdzjutējus mūzikas pavadībā. 

Karogu aleja Rātslaukumā

Nacionālās aizsardzības akadēmijas jaunie kadeti skrējējus no visas pasaules sveiks, veidojot Lattelecom Rīgas maratonā pārstāvēto dalībvalstu karogu aleju Rātslaukumā pie Rīgas domes. Aicinām nežēlot aplausus un uzmundrinājuma saucienus gan skrējējiem, gan kadetiem, pilnībā uzsūcot īpašo maratona atmosfēru.  

Moderatori un slavenības trasē

Visā trasē moderatoru un uzmundrinātāju lomās iejutīsies populāras ētera personības, DJ un mūziķi, kuri par prieku skrējējiem un līdzjutējiem priekšnesumus gādās 15 vietās Lattelecom Rīgas maratona trasē. Lauris Lizbovskis, piemēram, skrējējus un līdzjutējus gaidīs Elizabetes ielā, Aivis Ceriņš uz Vanšu tilta, Ketija Šēnberga un Valters Frīdenbergs pie Nacionālā teātra, Kozmens – Ķīpsalā, Nauris Brinkmanis pie Arēnas Rīga.

Grēviņš, Breidaks, Timrots, Kreipāns un Ozols 11. novembra krastmalā

Starta un finiša zona 11. novembra krastmalā darboties sāks jau no 6.30, kad par pozitīvu noskaņojumu gādās DJ Toms Grēviņš (pieci.lv) kopā ar ceremonijmeistariem Kasparu Breidaku, Paulu Timrotu un Ozolu. Ar neatkārtojamiem sportiskajiem komentāriem līdzjutējus krastmalas tribīnēs izklaidēs arī leģendārais Anatolijs Kreipāns, kura “Kreipāna piecminūtes” krastmalas apmeklētājiem, finiša tribīnēs sēdošajiem un tiešraidi Shortcut ekrānā vērojošiem līdzjutējiem sniegs ieskatu par trasē notiekošo.

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome