18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Tiekamies jaunajā adidas Runners skriešanas skolā!

Kopā ar Latvijas vadošajiem treneriem, olimpiešiem un nozares ekspertiem jaunajā Lattelecom Rīgas maratona adidas Runners skriešanas skolas sezona piedāvāsim plašu un visaptverošu skriešanas treniņu atbalstu astoņu mēnešu garumā no oktobra līdz maijam. Ikvienam veselīga dzīvesveida piekritējam būs iespēja pievienoties aizraujošam treniņu un mācību posmam, regulāri satikt vadošos trenerus un dalīties savā pieredzē un motivācijā ar citiem skrējējiem. Sezonu sāksim jau rudenī ar četrām treniņiem veltītām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend.

Pateicoties adidas atbalstam, Lattelecom Rīgas maratons jau sesto gadu piedāvā plašus sagatavojošos skriešanas treniņus un mācību programmu ikviena līmeņa skrējējam. Skolas sestajā pastāvēšanas gadā būtisku pienesumu dos šogad dzimusī adidas Runners skrējēju un treneru komūna, kuras ietvaros tiek organizēti regulāri skriešanas treniņi un nodarbības. Apvienojot spēkus, jaunajā sezonā Lattelecom Rīgas maratona sagatavojošā treniņu programma sauksies adidas Runners skriešanas skola.

Jaunā sezona sākas ar četriem Warm-Up Weekend

image 001

adidas Runners skriešanas skolas sezonu sāksim ar četrām treniņiem veltītām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend. Katra nedēļas nogale sastāvēs no diviem treniņiem – pa vienam sestdienu un svētdienu rītos. Treniņi plānoti daudzveidīgi, iekļaujot izturības, spēka, ātruma un vispārējās fiziskās sagatavotības virzienus, un tiks organizēti savstarpēji papildinoši, lai dalībniekiem, apmeklējot abus treniņus, dotu maksimālu trenējošu efektu. Katrai nedēļas nogalei būs savs treniņu virziens un uzdevumi.

Jaunajā sezonā plānoti četri Warm-Up Weekend sekojošajos datumos:

 • 28. un 29. oktobris;
 • 11. un 12. novembris;
 • 25. un 26. novembris;
 • 9. un 10. decembris.


Vairāk par aktuālajiem Warm-Up Weekend lasiet šeit.

Sistemātisks treniņu atbalsts kopā ar adidas Runners

Kopā ar adidas Runners jaunajā skriešanas sezonā piedāvāsim vienotu, sistemātisku pieeju sagatavojošiem treniņiem. Skrējējiem būs iespēja trenēties pēc īpašiem adidas Runners 16, 12 un 8 nedēļu treniņu plāniem, kuru veicamie uzdevumi tiks pielāgoti gan Lattelecom Rīgas maratona iknedēļas brīvdienu treniņiem Mežaparkā, gan adidas Runners atvērtā skriešanas kluba treniņiem darba dienās. Vienotā pieeja dos iespēju trenēties sistemātiski un satikt trenerus un citus programmas skrējējus līdz pat četrām reizēm nedēļā, lai dalītos ar savu progresu un viens otru motivētu ziemas-pavasara sezonā.

adidas Runners skriešanas komūna jau šobrīd tiekas trīs reizes nedēļā Citadeles ielā 2, lai aizvadītu aktīvus sagatavojošos treniņus dažādās variācijās un intensitātēs. Iepazīties ar visu aktuālo adidas Runners atvērtajā skriešanās klubā un komūnā iespējams Facebook grupā adidas Runners | Riga.

adidas Runners programma “Mans pirmais maratons” jau piekto gadu!

30. oktobrī tiks atklāta pieteikšanās unikālai adidas Runners treniņu un Lattelecom Rīgas maratona vēstnešu programmai "Mans pirmais maratons". Jau piekto gadu dosim iespēju ducim atbilstošu, apņēmīgu un motivētu skrējēju parādīt savu labāko sniegumu, trenējoties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam. "Mans pirmais maratons" programmas ietvaros skrējēji saņems pilnu atbalstu un nodrošinājumu: individuālu treniņu plānu un treniņus Anitas Kažemākas vadībā, adidas apģērbu un skriešanas apavus, slodzes testu un veselības pārbaudes sporta ārsta uzraudzībā, kā arī citu partneru un organizatoru atbalstu visā sagatavošanās periodā no novembra līdz maijam.

Pieteikšanās programmai pieejama šeit pat Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā sadaļā "Mans pirmais maratons".

adidas Runners “Lekcijas” pavisam jaunā formātā janvārī, februārī un martā

Ziemas mēnešos skriešanas teorētiskos aspektus un motivāciju treniņiem aicināsim smelties trijās skriešanas konferencēs jeb "Lekcijās". Jaunais formāts piedāvās gan aizraujošus stāstus, vērtīgas atziņas un treniņu padomus, gan jaunāko un aktuālāko skriešanas nozarē no mūsu partneriem. Savukārt padziļinātas zināšanas būs iespējams gūt specializētās darba grupās, kurās par treniņu plāniem, skriešanas tehniku, uzturu un citām vērtīgām tēmām stāstīs Latvijas labākie un pieredzējušie skrējēji, treneri un eksperti. Lekciju tēmas un pieteikšanos izziņosim, tuvojoties gadu mijai.

Treniņi Mežaparkā jau 10. gadu!

Savukārt, tuvojoties pavasarim, neiztrūkstoša Lattelecom Rīgas maratona sastāvdaļa ir iknedēļas svētdienas koptreniņi Mežaparkā, kas šogad norisināsies jau 10. gadu pēc kārtas. Iekļaujoties sistemātiskā treniņu procesā, no 11. marta, katru svētdienu plkst. 10.00 ar treneru un profesionālu sportistu atbalstu veiksim kvalitatīvus treniņus, lai kārtīgi sagatavotos savai izvēlētajai distancei kopā ar citiem maratona dalībniekiem.

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

 • Lattelecom

Partneris

 • Rimi

Sponsori

 • adidas
 • WESS
 • Sportland
 • Live Riga

Organizē

 • NECom
 • Rīgas Dome