16.-17.05.2020

IAAF

Tet Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Saņem starta numuru birojā vai mājās!

Jaunajā sezonā starta numurus dalībnieki saņemt varēs ne tikai EXPO, kā iepriekšējos gados, bet arī birojā vai mājās. Pakalpojums, kas orientēts uz uzņēmumu komandām, kas kuplā skaitā piedalās pasākumā, un dalībniekiem no reģioniem, kuriem starta numuru obligātā izņemšana Rīgā pirms pasākuma mēdz būt apgrūtinoša, atvieglos starta numuru izņemšanu.

image lrm_dpd

“2019. g. 18.-19. maijā, kad Lattelecom Rīgas maratons pirmoreiz norisināsies Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Zelta kvalifikācijas zīmē (IAAF Gold Label), Rīga pieredzēs vēl nebijušu skrējēju pieplūdumu no Latvijas un ārvalstīm. Sadarbība ar DPD Latvija pirmajā “zelta sezonā” būs neatsverama, ļaujot atslogot EXPO, kurā skrējēji tradicionāli ierodas pēc starta numuriem, kā arī nodrošinot augstākā līmeņa servisu uzņēmumu komandu dalībniekiem un dalībniekiem no Latvijas reģioniem, kuri vēlēsies starta numurus saņemt birojā vai mājās”, komentē Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs.

Līdz pat vairāk nekā simts uzņēmumu komandām, kuras pārsvarā startē īsākajās 6km un 10km distancēs, sadarbība ar DPD Latvija kurjerpasta servisu atvieglos uzņēmuma komandu dalību pasākumā, piedāvājot iespēju aiztaupīt vizīti EXPO un komandas dalībnieku numurus saņemt birojā. Lattelecom Rīgas maratons iekarojis lielu popularitāti uzņēmumu komandu vidū – dalību Latvijas lielākajā publiskajā sporta pasākumā uzņēmumi izmanto darbinieku motivēšanai un veselīga dzīvesveida popularizēšanai, nereti tradicionālās uzņēmumu vasaras sporta spēles aizstājot ar dalību Lattelecom Rīgas maratonā. 

“DPD darbinieku komanda Lattelecom Rīgas maratonā piedalās jau kopš maratona pirmsākumiem un tradicionāli ierindojas lielāko uzņēmumu komandu vidū. Zinot, kādus resursus dalībniekiem prasa organizatoriskie darbi, vēlamies atvieglot šo sagatavošanās procesu gan daudzajām uzņēmumu komandām, gan dalībniekiem visā Latvijā. Tāpēc sadarbībā ar Lattelecom Rīgas maratonu piedāvājam iespēju izmantot DPD pakalpojumus dalībnieku numuru piegādēm uz uzņēmumu birojiem un Pickup punktiem visā valstī,” skaidro DPD valdes priekšsēdētājs Jānis Grants.

Sadarbībā ar DPD pirmo reizi uzņēmuma komandām piedāvāsim iespēju nogādāt dalībnieku numurus uz jebkuru adresi ar kurjera starpniecību vai arī dalībniekiem no reģioniem saņemt tos sev ērtākajā Pickup punktā visā Latvijā.

  • Uzņēmumi, kuri savas komandas dalībnieku numurus vēlēsies saņemt birojā, piegādei varēs reģistrēties no 2019. gada 8. aprīļa līdz 8. maijam, savukārt, numurus birojā saņemt no 13. maija līdz 16. maijam. Uzņēmumiem (dalībnieku minimālais skaits un maksimālais skaits nav ierobežots) durvju piegādes – 80,00 EUR + PVN jeb 96,80 EUR (iekļauta komandas numuru atlase, pakošana, iepakojuma cena un piegāde birojā).
  • Dalībnieki, kas uzturas un dzīvo reģionos, un vēlēsies savu numuru Maratona nedēļā saņemt DPD Pickup tīklā visā Latvijā, piegādei varēs pieteikties no 1. janvāra, reģistrējoties skrējienam mājaslapā vai apmaksājot vēlmi saņemt dalībnieka numuru. Uz reģioniem individuālās piegādes Pickup tīkls (paku skapji/paku bodes) – 2.48 EUR + PVN jeb 3,00 EUR (iekļauta pakošana, aploksnes cena un piegāde).


Pārējie dalībnieki, kā vienmēr, saņemt starta numurus varēs EXPO, kas notiks no 2019. gada 17.-18. maijam. Detalizētu informāciju par EXPO norises laikiem un vietu ziņosim, tuvojoties pasākumam.

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome