16.-17.05.2020

IAAF

Tet Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Tet Rīgas maratona Top 10

Jaunu Tet Rīgas maratona rekordu uzstādīja etiopietis Andualems Belejs Šiferavs (Andualem Belay Shiferaw), 42 km 195 m garo distanci veicot ar rezultātu 2:08:51, savukārt jaunu rekordu dāmām uzstādīja etiopiete Birke Bejene (Birke Debele Beyene), uzlabojot iepriekšējo Tet Rīgas maratona rekordu par nepilnām 2 minūtēm ar finiša laiku –  2:26:18.

Par Latvijas čempionu maratonā šogad tika kronēts Dmitrijs Serjogins, kurš ar rezultātu 2:25:01 iekļuva pirmajā desmitniekā kopvērtējumā, tādējādi izpildot kvalifikācijas normatīvu Pasaules čempionātam maratonā, kas norisināsies Kataras galvaspilsētā Dohā. Dāmu konkurencē Latvijas čempiones titulu noturēja Karīna Helmane-Soročenkova, kura finišu sasniedza pēc 2:54:32 un ierindojās 11. vietā starp dāmām.

Aicinām iepazīties ar Tet Rīgas maratona 2019 Top 10 visās distancēs.

MARATONS, VĪRIEŠI

Rank Name Surname Year Country min/km FINISH
1 Andualem Belay Shiferaw 1992 ET 03:03  2:08:51
2 Silas Kiprono Too 1988 KE 03:08  2:12:27
3 Julius Tuwei 1993 KE 03:10  2:14:04
4 Hosea Kipkemboi 1988 KE 03:12  2:15:34
5 Samwel Kiptanui Maswai 1988 KE 03:16  2:18:08
6 Duncan Cheruiyot Koech 1981 KE 03:17  2:18:34
7 Tony Payne 1989 TH 03:20  2:20:54
8 Roman Fosti 1983 EE 03:22  2:22:25
9 Paul Martelletti 1979 GB 03:24  2:23:57
10 Dmitrijs Serjogins 1993 LV 03:26  2:25:01

Maratons, SIEVIETES

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Beyene Birke Debele 1995 ET 03:28  2:26:18
2 Mola Worknesh Alemu 1990 ET 03:29  2:27:38
3 Deressa Kumeshi Sichala 1995 ET 03:32  2:29:44
4 He Yinli 1988 CN 03:36  2:32:03
5 Ivanova Nastassia 1982 BY 03:38  2:33:30
6 Daba Tejit 1991 BH 03:42  2:36:38
7 Sustic Nikolina 1987 HR 03:50  2:41:48
8 Mamazhanova Zhanna 1994 KZ 03:51  2:42:53
9 Dolinin Elena 1978 IL 03:55  2:45:37
10 LAPITSKAYA IRYNA 1988 BY 04:00  2:49:14

Latvijas čempionāts maratonā, vīrieši

Rank Surname Name Year min/km FINISH
1 Serjogins Dmitrijs 1993 03:26  2:25:01
2 Bērziņš Kristaps 1992 03:36  2:32:14
3 Broks Kristaps 1988 03:54  2:44:54
4 Vītiņš Jānis 1979 03:58  2:48:05
5 Maslobojevs Sergejs 1985 03:59  2:48:24
6 Auziņš Mārtiņš 1977 04:03  2:51:03
7 Bogdanovs Jevgeņijs 1997 04:06  2:53:14
8 Pašķevičs Arnis 1987 04:09  2:55:39
9 Katlaps Uldis 1993 04:10  2:56:01
10 Stepanovs Jevgeņijs 1987 04:13  2:58:29

Latvijas čempionāts maratonā, sievietes

Rank Surname Name Year min/km FINISH
1 Helmane Soročenkova Karina 1989 04:08  2:54:32
2 Sokunova Jekaterina 1982 04:30  3:10:05
3 Rusiņa Līga 1989 04:54  3:27:05
4 Mačtama Dana 1987 04:54  3:27:20
5 Melnace Erdmane Diāna 1987 04:57  3:29:38
6 Banga-Hodžajeva Dace 1981 05:04  3:34:14
7 Ivanova Jolanta 1987 05:04  3:34:43
8 Vovka Olga 1983 05:06  3:35:31
9 Vāce Sigita 1979 05:10  3:38:45
10 Meijere Ilze 1989 05:10  3:38:52

Pusmaratons, vīrieši

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Višķers Jānis 1989 LV 03:07  1:05:59
2 Mizrahi Moti 1980 IL 03:20  1:10:29
3 DIRSĖ MODESTAS 1992 LT 03:26  1:12:45
4 Guiamet redondo David 1980 ES 03:29  1:13:47
5 Wallace Andrew 1987 GB 03:32  1:14:38
6 Savchenko Yakiv 1989 UA 03:32  1:14:50
7 Wijata Piotr 1984 PL 03:34  1:15:16
8 Glušņevs Didzis 1991 LV 03:34  1:15:26
9 Bogdanovs Maksims 1998 LV 03:35  1:15:58
10 sluckis rinalds 1981 LV 03:37  1:16:19

Pusmaratons, sievietes

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Deutsch Beatie 1989 IL 03:40  1:17:34
2 Stsefanenka Tatsiana 1991 UA 03:43  1:18:34
3 Kiriliuk Lina 1996 LT 03:46  1:19:43
4 Marhele Ilona 1986 LV 03:50  1:21:12
5 Šņoriņa Baiba 1996 LV 03:57  1:23:35
6 Lauska Klinta 1991 LV 04:01  1:24:52
7 Sjölind-Kohtamäki Josefin 1985 FI 04:03  1:25:31
8 Čoiča Rasma 1993 LV 04:09  1:27:56
9 Švilpe Anete 1993 LV 04:10  1:28:11
10 Girgensone Līga 1991 LV 04:11  1:28:23

 10 km, vīrieši

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Nieminen Jaakko 1987 FI 03:15  0:32:38
2 Macuks Anatolijs 1979 LV 03:19  0:33:16
3 Pifferi Mauro 1974 IT 03:26  0:34:27
4 Siņicins Krists 1995 LV 03:29  0:34:51
5 Ābele Māris 1979 LV 03:29  0:34:55
6 Gomez Benito Samuel 1995 ES 03:29  0:34:56
7 ČEKANAVIČIUS AIVARAS 1992 LT 03:30  0:35:06
8 Upenieks Kristiāns 2001 LV 03:32  0:35:28
9 Aņikejevs Valdis 1987 LV 03:34  0:35:41
10 Upītis Uldis 1988 LV 03:34  0:35:44

10 km, sievietes

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Caballero Maria 1987 PY 03:49  0:38:16
2 Valtere Kitija 1991 LV 03:51  0:38:36
3 Zenkeviciute Gintare 1993 LT 03:54  0:39:09
4 SPITSYNA MARIA 1987 RU 03:56  0:39:28
5 Grencberga Evita 1991 LV 04:01  0:40:12
6 Sanchez Wanda 1985 GB 04:15  0:42:34
7 Lūse Ināra 1962 LV 04:20  0:43:22
8 Roshchynskaya Maryia 1997 BY 04:25  0:44:28
9 Gulbe Kristīne 1982 LV 04:26  0:44:30
10 Lapiņa Sigita 1999 LV 04:31  0:45:25

6 km, vīrieši

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Medveds Artūrs Niklāvs 1999 LV 03:07  0:19:01
2 Feteris Aigars 1991 LV 03:23  0:20:42
3 Ozoliņš Arnis 1989 LV 03:25  0:20:52
4 Kadiševs Arsēnijs 2002 LV 03:27  0:21:09
5 Trubačs Rainers 2000 LV 03:30  0:21:27
6 Serģis Rihards 1999 LV 03:34  0:21:46
7 Rožkalns Artis 2000 LV 03:34  0:21:47
8 Gailis Jānis 1972 LV 03:34  0:21:51
9 Stulpinskis Agnis 1993 LV 03:35  0:21:56
10 Saldons Andris 1996 LV 03:36  0:21:59

6 km, sievietes

Rank Surname Name Year Country min/km FINISH
1 Heidingere Gundega 1983 LV 03:46  0:23:02
2 Vanadziņa Kamilla 2003 LV 03:50  0:23:25
3 Holštroma Gunta 1997 LV 03:58  0:24:18
4 Stepanova Katrina 1986 EE 04:04  0:24:53
5 Draudiņa Rebeka 2004 LV 04:08  0:25:18
6 Jansone Līga 1993 LV 04:09  0:25:20
7 Bogdanova Viktorija 2007 LV 04:10  0:25:27
8 Pūpola Iveta 1975 LV 04:19  0:26:29
9 Pētersone Laura 1982 LV 04:26 0:27:05
10 Bogdanova Izabella 2005 LV 04:26 0:27:09

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland
  • Live Riga

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome