16.-17.05.2020

IAAF

Tet Riga Marathon

16.-17.05.2020

IAAF

Tiekamies Rimi Bērnu dienā 18. maijā!

Jau piekto gadu pēc kārtas Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienā kopā pulcēsim tūkstošiem mazo ziķeru, lai šķēršļu joslās, skriešanas trasītēs un 4,2 km garajā Ģimeņu skrējienā kārtīgi izkustētos! Šogad Rimi Bērnu dienu atklāsim ar Ģimeņu skrējienu, kam sekos skrējieni īsajās trasītēs - "Mazie", 200 m un 400 m, un aktivitātes 11. novembra krastmalā visas dienas garumā. Savukārt plkst. 13.00 uz vienu īpašu stundu norisināsies pavisam jauns skriešanas izaicinājums - Sprinta karalis un karaliene, kurā kronēsim dienas ātrākos 60 m skrējējus.

18. maijs Laiks
Starts 4,2 km Ģimeņu skrējienam 10.00
Sportiskas aktivitātes 10.00 - 18.00
Trasīte "Mazie" (0-3 g. v.) 11.00 - 18.00
200 m (3-8 g. v.) un 400 m (5-12 g. v.) 11.00 - 13.00
60 m distance Sprinta karalis un karaliene 13.00 - 14.00
200 m (3-8 g. v.) un 400 m (5-12 g. v.) 14.00 - 18.00

 

Krastmala 18. maijs-1.png

 

Ieteikumi vecākiem pasākuma dienā

 • Pirms pasākuma dalībniekiem tiks izdalītas aproces, uz kurām norādīt vecāku telefona numuru. Uzvelc bērnam aproci uz rokas un paskaidro, ka uz tās ir mammas vai tēta telefona numurs.
 • Vienojies ar bērnu par tikšanās vietu, uz kuru dosieties, ja viens otru pazaudēsiet. Rimi Bērnu dienas laikā tikšanās vieta būs sarkana meet-up telts ar lielu balonu, netālu no Bīskapa gātes. Pirms pasākuma parādi bērnam, kur telts atrodas. Tur būs uzticami cilvēki, kas bērnu sagaidīs un palīdzēs atrast mammu vai tēti.
 • Nofotografē bērnu, lai nozaudēšanās gadījumā būtu precīzi redzams, kas bērnam ir mugurā.
 • Pārrunā ar bērnu, lai tas pasākuma laikā turās pie vecākiem vai jebkuras citas uzticamas pavadošās personas. Vislabāk vienojieties par vienu konkrētu pieaugušo. Ja pavadošā persona mainās, pastāsti par to bērnam. Centieties to darīt vēl pirms došanās uz pasākumu, lai saruna noritētu bez steigas un bērns varētu uztvert sacīto un laikus tam noskaņoties, kā arī atgādini par to, kad esat pasākuma vietā.
 • Citus ieteikumus sadarbībā ar ģimenes psiloloģijas centru "Līna" lasiet zemāk.
 • Kā reģistrēties?

  Reģistrācija Rimi Bērnu dienas 400 m, 200 m, trasītei "Mazie" un "Sprinta karalim un karalienei" ir noslēgusies! Esam sasnieguši maksimālo dalībnieku skaitu.

  Reģistrācija Ģimeņu skrējienam ir noslēgusies!

   

  ---

  Rimi Bērnu dienas trasītēm, Sprinta karalim un karalienei un Ģimeņu skrējienam paredzētas trīs atsevišķas reģistrācijas, kuras pieejamas zemāk.

  Notikums Reģistrācija
  Trasītes "Mazie", 200 m, 400 m un aktivitātes bezmaksas
  Sprinta karalis un karaliene bezmaksas
  Ģimeņu skrējiens 5,00 EUR/ 1 dalībnieks
  4,50 EUR/ 2 dalībnieki
  4,00 EUR/ 3+ dalībnieki


  Pieaugušais jeb PIETEICĒJS var būt kāds no vecākiem, skolotājs vai pilnvarotā persona, kas 18. maijā piedalīsies, uzraudzīs un uzņemsies atbildību par bērniem pasākuma laikā.

  Lūdzam ņemt vērā, ka Ģimeņu skrējienā trasē varēs uzturēties tikai dalībnieki ar starta numuriem, tādēļ reģistrēt nepieciešams arī pieaugušos, kas skries kopā ar bērnu. Kontakta persona automātiski NEKĻŪST par dalībnieku, tādēļ, ja vēlaties skriet kopā ar bērniem, pievienojiet arī sevi dalībnieku sarakstā!

 • Kā notiks numuru izņemšana?

  Starta numurus trasītēm "Mazie", 200 m un 400 m, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, būs iespējams izņemt:

  • no 3. maija līdz 17. maijam vienā no 9 Rimi veikaliem pēc jūsu izvēles. Sev ērtāko Rimi veikalu iespējams izvēlēties reģistrējoties;
  • 17. maijā no plkst. 10.00 līdz 20.00 Tet Rīgas maratona EXPO.


  "Ģimeņu skrējiena"
   starta numurus, kas būs aprīkoti ar laika mērīšanas čipu, būs iespējams izņemt tikai un vienīgi Tet Rīgas maratona EXPO (Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55) piektdien, 17. maijā no plkst. 10.00 līdz 20.00. Savukārt "Sprinta karaļa un karalienes" numurus abas dienas - 17. un 18. maijā.

  Izņemot starta numuru 18. maijā EXPO, aicinām ņemt vērā pasākuma programmu un norises laikus. 

   

  Distnace Numurs Numuru izņemšana
  Ģimeņu skrējiens Ar laika čipu Tikai Tet Rīgas maratona EXPO 17. maijā
  Sprinta karalis un karaliene Ar laika čipu Tikai Tet Rīgas maratona EXPO 17. un 18. maijā
  400 m, 200 m, trasīte "Mazie" un aktivitātes Bez laika čipa Izvēlētajā Rimi veikalā no 3.-17. maijam;
  Tet Rīgas maratona EXPO 17. un 18. maijā.
 • Dalībnieku serviss Rimi Bērnu dienas laikā
  • Ģimeņu skrējiena dalībnieku ērtībām Doma laukumā darbosies mantu glabātava (9.00 - 12.30) un velo novietne (9.00 - 18.00), kura būs pieejama ikvienam dalībniekam ar starta numuru.
  • Zīmols Happy būs parūpējies par pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, nodrošinot bērnu pārtīšanas zonu.
  • Visiem pazudušajiem un noklīdušajiem bērniem “Tikšanās vieta” tiks organizēta sadarbībā ar Ģimenes Psiholoģijas centru “Līna”.

   

 • Ieteikumi vecākiem

  Pirms pasākuma

  • Pirms pasākuma dalībniekiem tiks izdalītas aproces, uz kurām norādīt vecāku telefona numuru. Uzvelc bērnam aproci uz rokas un paskaidro, ka uz tās ir mammas vai tēta telefona numurs.
  • Vienojies ar bērnu par tikšanās vietu, uz kuru dosieties, ja viens otru pazaudēsiet. Rimi Bērnu dienas laikā tikšanās vieta būs sarkana meet-up telts ar lielu balonu, netālu no Bīskapa gātes. Pirms pasākuma parādi bērnam, kur telts atrodas. Tur būs uzticami cilvēki, kas bērnu sagaidīs un palīdzēs atrast mammu vai tēti.
  • Nofotografē bērnu, lai nozaudēšanās gadījumā būtu precīzi redzams, kas bērnam ir mugurā.
  • Pārrunā ar bērnu, lai tas pasākuma laikā turās pie vecākiem vai jebkuras citas uzticamas pavadošās personas. Vislabāk vienojieties par vienu konkrētu pieaugušo. Ja pavadošā persona mainās, pastāsti par to bērnam. Centieties to darīt vēl pirms došanās uz pasākumu, lai saruna noritētu bez steigas un bērns varētu uztvert sacīto un laikus tam noskaņoties, kā arī atgādini par to, kad esat pasākuma vietā.

  Ja pamani bērnu, kas izskatās nozaudējies

  • Mēģiniet mierīgi uzsākt sarunu. Var noderēt jautājums: "Vai tu esi kopā ar kādu pieaugušo? Vai tu viņu redzi?" Tikai, kad ir pilnīgi skaidrs, ka bērns savu pavadošo personu ir pazaudējis, piedāvā viņu pavadīt līdz meet-up teltij, kur bērns var pagaidīt un viņam palīdzēs atrast mammu vai tēti.

  Ja tomēr gadās nozaudēties

  • Jebkuram vecākam tā ir ļoti nepatīkama sajūta un ir viegli ļauties bailēm un panikai, taču centies saglabāt mieru - tā Tu vislabāk varēsi palīdzēt sev un bērnam.
  • Pārbaudiet vai bērns nav tuvākajā apkārtnē. Ja bērnu neizdodas ieraudzīt pāris minūšu laikā, dodies uz sarkano tikšanās telti.
  • Tikšanās punktā sarkanajā meet-up teltī Tevi un bērnu gaidīs un par jums parūpēsies Ģimenes psiholoģijas centra LĪNA darbinieki.
  • Rēķinies, ka kādu laiku var nākties pagaidīt. Lai arī tas ir ļoti satraucoši, labākais, ko šobrīd var darīt ir saglabāt mieru.
  • Kad bērns ir atradies, iespējams viņš būs satraukts vai nobijies. Uzklausi viņa emocijas un ļauj atgūt mieru arī viņam. Atrašanās starp tik daudz cilvēkiem jau pati par sevi bērnam ir izaicinājums.
  • Atturies no pamācību sniegšanas, kamēr bērns ir satraukts. Vēlāk mierīgā gaisotnē varat pārrunāt, ko iesākt, lai nākotnē atrašanās lielos pasākumos būtu drošāka.

   

   

ĢIMEŅU SKRĒJIENS

Tet Rīgas maratona nedēļas nogali atklāsim ar Ģimeņu skrējienu – simboliskiem 4,2 km ar startu un finišu 11. novembra krastmalā. Sestdienas rītu baudīsim ar skrējienu pāri Vanšu tiltam, gar Brīvības pieminekli un uz finiša taisni dosimies cauri Vecrīgai.

Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem un draugiem.

rbd_gimenu_skrejiens.png


Starts
: 11. novembra krastmala, plkst. 10.00
Distance: 4,2 km
Finišā: medaļa un garda uzkodu paka no Rimi
Rezultāti: www.tetrigasmaratons.lv
Mantu glabātava: Doma laukumā no 9.00 - 12.30
Velo novietne:
Doma laukumā no 9.00 - 18.00

 

Trasītes "Mazie", 200 m, 400 m un AKTIVITĀTES

Šogad bērniem būs iespēja kārtīgi izskrieties un izdauzīties trīs trasītēs - "Mazie", 200 m un 400 m, kā arī iesaistīties sportiskās aktivitātes.

Starts: 11. novembra krastmalā no plkst. 11.00 - 18.00 (ar pārtraukumu 13.00 - 14.00)
Trasītes: "Mazie", 200 m un 400 m
Finišā: medaļa un garda uzkodu paka no Rimi
Aktivitātes: Rimi Bērniem klubā no 10.00 - 18.00

Trase Starts Ko dara vecāki?
"Mazie" (0-3 g.v.) Starts - kā nāc, tā skrien Palīdz mazajiem
200 m (3-8 g.v.) Starts ik pēc 10 minūtēm Var doties līdzi skrējienā vai gaidīt finišā
400 m (5-12 g.v.) Starts ik pēc 10 minūtēm Skrējienā nedodas, gaida finišā

 

Aktivitātes

Paralēli skriešanas trasītēm visu vecumu dalībniekiem no plkst. 10.00 Rimi Bērniem klubā norisināsies dažādas sportiskas aktivitātes:

 • crossfit ar CrossFit Urban Tribe Kids,
 • bokss pie “LNK Boxing”,
 • steps ar SoulTab,
 • zumba un cheerdance pie “Sporta kluba F1”,
 • taekvondo ar Latvijas Taekvondo asociāciju.


Savukārt drosmi pārbaudīt mazie ziķeri varēs virvju trasē “Turies!” (no plkst. 11.00 - 18.00).

Reģistrācija

 • Reģistrējot bērnu skrējieniem, trasīšu izvēle pieejama tikai pēc bērna vecuma norādīšanas. Pasākuma dienā trasītes varēs mainīt pēc brīvas izvēles un nav nepieciešams reģistrēties uz katru no tām atsevišķi.
 • Pasākumā aicināti piedalīties bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai, tādēļ reģistrēt iespējams tikai bērnus, kas dzimuši pēc 18.05.2007. Nebēdājiet, ja jūsu bērns jau pārsniedzis 12 gadu slieksni – bez vecuma ierobežojuma aicinām izbaudīt skriešanas prieku kopā ar mammām, tētiem un pārējo ģimeni, piedaloties Ģimeņu skrējienā!


Reģistrācija Rimi Bērnu dienas 400 m, 200 m un trasītei "Mazie" ir noslēgusies! Esam sasnieguši maksimālo dalībnieku skaitu.

 

Sprinta Karalis un karaliene

Šogad Rimi Bērnu dienā skrējējus sagaidīs pavisam jauna distance ar oficiāliem numuriem un laika atzīmi. Īpašā 60 m sprinta skrējienā noteiksim šī gada "Sprinta karali un karalieni" katrā vecuma grupā. Plkst. 13.00 uz vienu īpašu stundu 200 m un 400 m trasītes pārtaps par 60 m sprinta arēnu, kurā sevi pierādīt varēs ātrākie no ātrākajiem, savukārt skatītāji varēs ērti iekārtoties finiša tribīnēs, kuras atradīsies notikuma centrā tieši pie finiša.

Sprinta skrējienā varēs doties ikviens Rimi Bērnu dienas dalībnieks, bet laika uzskaite tiks veikta tikai numuriem, kas aprīkoti ar laika čipu - ar "Ģimenes skrējiena" un "Sprinta karaļa un karalienes" numuriem.

Jaunās distances uzvarētājus apbalvos un ar saviem padomiem skriešanā dalīsies arī Latvijas gada vieglatlēti Sindija Bukša (Latvijas rekordiste 60 m skrējienā) un Jānis Leitis (Latvijas rekordists 400 m skrējienā). 

Starts: 11. novembra krastmalā no plkst. 13.00 - 14.00
Finišā: medaļa un garda uzkodu paka no Rimi
Rezultāti: www.tetrigasmaratons.lv


Reģistrācija 
"Sprinta karalim un karalienei" reģistrācija ir noslēgusies! Esam sasnieguši maksimālo dalībnieku skaitu.

Seko jaunumiem

Sekotāji

Sekotāji

Tet Rīgas maratons

Tet Riga Marathon

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

 • Lattelecom

Partneris

 • Rimi

Sponsori

 • adidas
 • WESS
 • Sportland
 • Live Riga

Organizē

 • NECom
 • Rīgas Dome