Kā pārspēt pokera robotu tiešsaistes pokerā

Jaunākais pokera entuziastu un programmētāju dusmas ir izveidot un izmantot pokera robotu, kas automātiski spēlēs tiešsaistes pokeru ar nelielu cilvēku mijiedarbību vai bez tās, un galvenais mērķis ir laimēt naudu. Šis nesenais trakums ir satraucis gan tiešsaistes pokera vietnes, gan spēlētājus, jo bailes no datorprogrammas, kas spēj laimēt tiešsaistes pokeru, būtībā spēs pārspēt dzīvi domājošos spēlētājus par viņu grūti nopelnīto naudu un galu galā aplaupīt pokera vietnes no kvalitatīviem spēlētājiem, kuri baidās. spēlēt pret tik daudziem pokera robotiem.

Nesenajā nozares pētījumā tika secināts, ka 12% tiešsaistes pokera spēlētāju bija nobažījušies par tiešsaistes pokera spēlēšanu vai ir pilnībā pārtraukuši spēlēt tiešsaistes pokeru, ņemot vērā neseno pokera robotu traku. Tas būtībā nosūta spēlētājus bezsaistē, nevis riskē ar savu naudu pret šiem jaunajiem datorizētajiem pokera robotiem.

Tomēr tiešsaistes pokerā ir vairāki veidi, kā pārspēt pokera robotu, un, zinot šīs metodes, spēlētājs noteikti atgūs priekšrocības pret pokera robotiem. Viens no faktiem, kas padara pokera robotu par labāku spēlētāju, ir tas, ka tiem trūkst cilvēcisku emociju vai spriešanas spēka, kas cilvēkam jāizmanto, spēlējot tiešsaistes pokeru. Pokera robots nav piemērots “slīpumam” vai dusmībai, kad viņi kļūst par sliktu sitienu upuriem.

Spēlējot tiešsaistes pokeru, spēlētājiem ir divas galvenās priekšrocības. Viens no tiem ir datora ģenerēts kods, ko izveido pokera vietnes, lai noteiktu izspēles, darījumus un izspēles rezultātus, savukārt otrs trūkums, kas ir tikpat bīstams jūsu bankrotam, ir pokera robots, kas ir iepriekš ieprogrammēts ar visu statistiku un varbūtībām. no spēles.

Tomēr, ja saprotat, kā tie darbojas, varat izmantot datorizētus pokera vietņu un pokera robotu kodus. Pokera robots aprobežojas ar lēmumu pieņemšanu, pamatojoties tikai uz spēles gaitu, ņemot vērā tā statistisko pokera analīzi. Citiem vārdiem sakot, pokera robots pieņems lēmumus, pamatojoties tikai uz zināmiem spēles modeļiem.

Turklāt tiešsaistes pokera vietnes, kas aktīvi mēģina atklāt un izjaukt pokera robotu programmētāju un lietotāju centienus, ir ieviesuši pretpasākumu pokera robotiem, izmantojot tos pašus zināmos modeļus. Ieviešot pretpasākumu pokera robotiem, pokera vietne var nodrošināt, ka pokera robots neuzvarēs, jo pokera robotu darbības ir paredzamas un aprobežojas ar prasmju kopumu, kas ir tieši saistīts ar statistiskām izredzēm un varbūtību.

Tas, lai arī cik mulsinoši tas nešķistu, patiesībā darbojas cilvēka spēlētāja labā. Kamēr pokera vietnes programmatūra aktīvi meklē pokera robotu modeļus un mēģina noteikt, kurš ir cilvēks un kurš ir datora ģenerēts robotprogrammatūras skripts, tā arī netīšām ieviesa kļūdu, kas ļauj spēlētājam izmantot tiešsaistes pokera vietņu vājās puses.

Patiesībā tas ir novedis pie tā, ka cilvēka spēlētājs spēj ne tikai pārspēt pokera robotu, bet arī pārspēt cilvēku pretiniekus. Sekojot noteiktam modelim, ko izmanto tiešsaistes pokera vietnes, tiek radītas priekšrocības ikvienam, kurš zina šo modeli. Šis modelis ir pazīstams kā secīgs algoritms, un šis algoritms ir dramatiski mainījis tiešsaistes pokera spēli, lai uzvarētu un zaudētu pēc noteikta, konkrēta un paredzama modeļa.

Tas ir ne tikai ticams, lai pārspētu pokera robotu; tas ir viegli paveicams, atpazīstot tiešsaistes pokera vietņu izmantotos modeļus. Šos modeļus ir viegli iemācīties, un tiem ir vajadzīgas nelielas prasmes no cilvēka. Tāpēc nākamreiz, kad domājat par pokera spēlēšanu tiešsaistē, apsveriet iespēju savā labā izmantot pokera vietnes izveidotos kodus un algoritmus. Viņi ir paredzēti, lai neļautu pokera robotiem uzvarēt, bet ne jūs!

Previous post PIESAKIES ŠEIT
Next post Blekdžeka eksperti topā
t