PIESAKIES ŠEIT

REĢISTRĀCIJA TET RĪGAS MARATONAM 2019

Ja piesakieties individuāli 42 km, 21 km, 10 km vai 6 km, aicinām izmantot individuālo pieteikšanās formu. Veiksmīga maksājuma gadījumā, Jūsu vārds tiks pievienots dalībnieku sarakstam un uz norādīto e-pasta adresi nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar jums piešķirto starta numuru. Piesakoties Ģimeņu skrējienam, izvēlieties tam paredzēto pieteikuma formu “ĢIMEŅU SKRĒJIENS”, ko atradīsiet blakus “KOMANDU REĢISTRĀCIJAS” pieteikumam.

INDIVIDUĀLI
Piesakot komandu, ērtāk izmantot komandas pieteikšanās formu. Maksājumu iespējams veikt ar karti vai rēķinu. Aicinām komandu reģistrēt brīdī, kad zināms tās galīgais dalībnieku skaits un izvēlētās distances. Par rēķina sagatavošanu tiks piemērota administrācijas maksa 4,84 EUR apmērā.
KOMANDĀM

SVARĪGĀKIE DATUMI

DATUMS NOTIKUMS
1. janvāris Cenu maiņa
1. marts Cenu maiņa
15. aprīlis Pēdējā diena distanču maiņai bez maksas (no garākas uz īsāku)
15. aprīlis Pēdējā diena reģistrācijai, lai saņemtu vārdu uz numura (42km, 21km, 10km)
1. maijs Cenu maiņa
8. maijs Pēdējā diena distanču maiņai
13. maijs Pēdējā diena rēķinu sagatavošanai (komandām līdz 20 skrējējiem)
16. maijs Pēdējā diena rēķinu sagatavošanai (komandām no 20 skrējējiem)
17. maijs Cenu maiņa

REĢISTRĀCIJA APMAKSU VEICOT AR PĀRSKAITĪJUMU

Veicot reģistrāciju oficiālajā mājas lapā ir iespējams pieprasīt apmaksas veikšanai rēķinu ar juridiskas vai fiziskas personas rekvizītiem. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un nosūtīts 2 darba dienu laikā, reģistrācijas brīdī norādītajai kontaktpersonai. Par rēķina sagatavošanu, neatkarīgi no piesakāmo dalībnieku skaita, tiks piemērota administrācijas maksa 4,84 EUR apmērā.

  • Rēķinu sagatavošana tiek veikta, ja komanda tiek reģistrēta līdz 2019. gada 12. maija plkst. 23:59.
  • No 2019. gada 13. maija līdz 15. maijam plkst. 23:59 rēķinu sagatavošana tiek veikta tikai gadījumos, ja tiek reģistrēta komanda ar vismaz 20 dalībniekiem.
  • Sākot no 16. maija, rēķinu sagatavošana dalības maksas apmaksai tiek pārtraukta.

 

Ja jums ir jautājumi par reģistrēšanās vai apmaksas kārtību, kā arī ja neizdodas veikt reģistrāciju, variet sazināties ar mums elektroniski

Next post Kā pārspēt pokera robotu tiešsaistes pokerā
t